5.11

Odzież taktyczna Tactical 5.11

       5.11 Tactical to pierwsza na świecie marka odzieży taktycznej i prekursor kierunku rozwoju branży odzieży taktycznej. Oficjalnie powstała w 2003 roku, jednak tak naprawdę pomysł i pierwsze produkty wchodzące w skład oferty powstawały już z końcem lat ’60 ubiegłego wieku pod inną marką. Wówczas to Royal Robbins wraz z żoną zaczął szyć cieszące się olbrzymim zainteresowaniem w ich środowisku wytrzymałe, wygodne i praktyczne spodnie dla wspinaczy w USA. Pomysł bazował na połączeniu i zastosowaniu rozwiązań z mundurów wojskowych i zaadoptowaniu ich do potrzeb sportowych, w tym przypadku wspinaczki górskiej. Stąd też nazwa 5.11, która oznacza wysoką skalę trudności trudnej do zdobycia ściany. 

 

 

Spodnie

Spodnie 5.11 Tactical to podstawowy produkt firmy. Łączą w sobie nowoczesną technologię, wieloletnie doświadczenie, precyzję wykonania. Każda linia spodni jest zaprojektowana dla konkretnego ich przeznaczenia. Dobór materiału, sposoby szycia, rozmiar kieszeni ich układ, rozmieszczenie, dodatkowe elementy zapewniają użytkownikowi specyficznie dobrany produkt do jego potrzeb. Podstawową zasadą projektowania spodni 5.11 Tactical to wydajność. Dzięki temu czyni je najlepszymi spodniami taktycznymi na świecie.

 

 

 

Koszule

Koszule 5.11 Tactical obejmują szeroką gamę stylów i wzorów wykonanych w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności, komfortu i wydajności. Od znanych na całym świecie koszul taktycznych po innowacyjne ukryte ubrania do noszenia, koszule 5.11 łączą w sobie wysokiej jakości materiały, najwyższą jakość wykonania i precyzję wykonania. Koszule 5.11 Tactical to nie tylko asortyment na wyprawy kempingowe ale również elegancki wygląd do noszenia na co dzień.

 

 

Buty

Obuwie 5.11 Tactical jest używane przez policję i strażaków na całym świecie. Od butów wojskowych po buty taktyczne. Zapewniają przyczepność, wygodę i odporność, aby utrzymać najwyższą wydajność przez cały dzień. Buty 5.11 Tactical idealnie nadają się również do uprawiania turystyki pieszej, łowiectwa i biwakowania, a  nisko profilowe obuwie taktyczne idealnie nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, lub jako wyposażenie do mundurów. Bez względu na otoczenie i warunki buty 5.11 Tactical zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ci pełen komfort stopy.

5.11 to nie tylko buty taktyczne, to również eleganckie obuwie codziennego użytku, buty sportowe a także do ćwiczeń (powstała osobna linia produktów crossfitowych).

 

 Torby i plecaki

 5.11 Tactical Torby i plecaki zapewniają niezawodne, wielofunkcyjne opcje przechowywania i transportu. Różnorodność budowy i kształtów sprawia że mamy plecaki dla każdego, niezależnie jaką pracą się zajmuje, czy jakie hobby uprawia. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i nowoczesne techniki konstrukcyjne, aby zapewnić maksymalną trwałość i niezawodność w każdych warunkach pogodowych, w każdym terenie i dla każdego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wytrzymałych i niezawodnych pakietów sprzętu na następną wyprawę, na polowanie, czy pełnowymiarowych toreb taktycznych na dłuższe podróże, 5.11 Tactical zapewni ci odpowiedni do tego ekwipunek.

 

 

 __________________________________________________________________________________________

TO NIE JEST TYLKO MOTTO.

To nie tylko linia na koszulce. Tak właśnie żyjemy. Bez względu na to, co się stanie, pchamy się naprzód, nie z powodu braku strachu, ale pomimo tego. Ponieważ ufamy naszym instynktom, ufamy naszemu szkoleniu i naszemu sprzętowi.

5.11 Tactical nie tylko inspirujemy gotowość, jesteśmy gotowi.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl