Miłośnicy survivalu, którzy lubią kilkudniowe wycieczki w skrajnych warunkach, powinni skompletować odpowiednie wyposażenie. Wszystkie potrzebne akcesoria dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Jednym z produktów, który jest z pewnością wart uwagi, jest latarka taktyczna. Urządzenia tego typu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać oświetlenie w każdej sytuacji. W Military Market oferujemy wyłącznie wyposażenie od najlepszych producentów, m.in. amerykańskiej marki 5.11 Tactical.

Korzystanie ze standardowych latarek w czasie wycieczki na łono natury nie jest dobrym rozwiązaniem. W trakcie takiej wycieczki urządzenie będzie narażone na wiele niesprzyjających czynników, dlatego najlepiej sięgnąć po model spełniający odpowiednie kryteria. Przede wszystkim taktyczne latarki muszą być wyprodukowane z materiałów dobrej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, np. upadek na twarde podłoże. Dodatkowo obudowana powinna być na tyle szczelna, aby kurz czy woda nie zaszkodziły podzespołom w środku.

Latarka 5.11 Rapid HL 1AA Latarka 5.11 Rapid HL 1AA
Producent: 5.11
Cena: 275,00 zł (netto: 223,58 zł )
zobacz więcej
Latarka 5.11 Response HL XR1 Latarka 5.11 Response HL XR1
Producent: 5.11
Cena: 399,00 zł (netto: 324,39 zł )
zobacz więcej
Latarka EDC PL 1AAA Latarka EDC PL 1AAA
Producent: 5.11
Cena: 115,00 zł (netto: 93,50 zł )
zobacz więcej

Latarki czołowe 5.11

Na szczególną uwagę w asortymencie naszego sklepu zasługują taktyczne latarki czołowe, wyprodukowane przez firmę 5.11 Tactical. Moc urządzenia dostępna jest w dwóch poziomach, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w terenie. Słabsze światło sprawdzi się np. do odczytywania mapy, z kolei mocniejsze do oświetlenia otoczenia. Urządzenie może pracować nieustannie przez wiele godzin. Ostateczny czas uzależniony jest od wybranej mocy. Dodatkowo produkt zaopatrzono w punktowe oświetlenie typu LED oraz flood COB, które przydadzą się w wielu sytuacjach.

Urządzenie przytwierdzone jest na ruchomym montażu z opcją obrotu o 180 stopni. W razie potrzeby latarkę czołową można odpiąć od paska, zyskując doskonałe źródło światła np. przy szukaniu czegoś w plecaku. Dodatkową zaletą modelu jest klips przy obudowie, umożliwiający przytwierdzenie do paska czy plecaka. Opaska zastosowana w produkcie jest elastyczna, przez co nie uciska zbyt mocno czoła. Do latarki polecamy dokupić też jeden z pokrowców uniwersalnych, które dostępne są w naszym asortymencie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl