Choć smartfony czy smartbandy, które na co dzień nosimy przy sobie, wyposażone są w czasomierze, najszybsze i najwygodniejsze sprawdzenie czasu umożliwia zegarek na rękę. Pracując zaś w służbach czy oddając się ekstremalnym pasjom, typu survival, bushcraft lub paintball warto zainwestować w urządzenie, które w takich warunkach sprawdzi się najlepiej. Zegarek taktyczny jest taki nie tylko z nazwy – to znakomite akcesorium, mające do zaoferowania znacznie więcej niż zwykłe czasomierze na rękę. Najlepsze z nich zaś znajdziesz w ofercie sklepu MilitaryMarket.

W asortymencie dostępne są m.in. zegarki wojskowe renomowanej amerykańskiej firmy 5.11 Tactical w popularnej militarnej stylistyce. Najważniejsze są jednak możliwości, jakie ten sprzęt zapewnia. Artykuły tej marki, jak i innych, dostępnych w naszym sklepie, to gwarancja trwałości, niezależnie od warunków, w jakich muszą działać.

Zegarek 5.11 Field Watch 2.0 Black Zegarek 5.11 Field Watch 2.0 Black
Producent: 5.11
Cena: 779,00 zł (netto: 633,33 zł )
zobacz więcej
Zegarek 5.11 Field Watch 2.0 Kangaroo Zegarek 5.11 Field Watch 2.0 Kangaroo
Producent: 5.11
Cena: 779,00 zł (netto: 633,33 zł )
zobacz więcej
Zegarek 5.11 Field Ops Watch Black Zegarek 5.11 Field Ops Watch Black
Producent: 5.11
Cena: 1 149,00 zł (netto: 934,15 zł )
Zegarek 5.11 Field Watch Black Zegarek 5.11 Field Watch Black
Producent: 5.11
Cena: 819,00 zł (netto: 665,85 zł )
Zegarek 5.11 Field Watch Kangaroo Zegarek 5.11 Field Watch Kangaroo
Producent: 5.11
Cena: 819,00 zł (netto: 665,85 zł )

Zegarek wojskowy

Co właściwie powinno cechować zegarki taktyczne? Na pewno odpowiednia wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Na to również możesz liczyć, wybierając akcesoria dostępne w prezentowanej ofercie. Wykonano je z najwyższej jakości polimerów, gwarantujących komfortowe noszenie, jak i trwałość. Ponadto w proponowanych produktach użyto szkła odpornego na zarysowania, więc zegarek zachowuje swój efektowny wygląd przez dłuższy czas. Niektóre modele mają funkcję podświetlania tarczy, więc sprawdzisz czas w dowolnych warunkach oświetleniowych.

Nie mniej istotna jest wodoszczelność. Przedstawione tu modele zapewniają odporność nawet do 100 metrów (10 atmosfer) pod wodą. Tym samym ich mechanizm ma doskonałe zabezpieczenie również w czasie pływania, nurkowania, czy wszystkich innych aktywności fizycznych, podczas których urządzenie miałoby kontakt z wodą.

Jeśli więc potrzebujesz dobrego zegarka, oferującego znacznie więcej niż efektowny wygląd i możliwość szybkiego sprawdzenia godziny – wybierz akcesoria militarne, przeznaczone dla żołnierzy, policjantów i miłośników sportów ekstremalnych. Decydując się natomiast na wybór któregoś z dostępnych w naszym sklepie zegarków taktycznych, stawiasz na produkty trwałe, a także z wieloma dodatkowymi i przydatnymi funkcjami.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl