Haix

 

 

HAIX® jest światowym liderem w produkcji obuwia funkcjonalnego i innowacyjnego. Zaawansowane technologicznie produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, jakości, komfortu i wzornictwa. HAIX® stara się dostarczać na rynku najlepsze obuwie dla policji, wojska, odzieży roboczej, leśnictwa, straży pożarnej i ratownictwa.

         Bez wątpienia, firma HAIX obecnie jest jednym z najlepszych na świecie producentów obuwia taktycznego. Warto podkreślić, że obuwie HAIX produkowane jest z wyselekcjonowanych materiałów i przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu buty są niezwykle trwałe, komfortowe oraz zapewniają bezpieczeństwo. Dodatkowo przez lata działalności HAIX rozwijał i ulepszał kolejne linie swoich butów. W rezultacie, teraz każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

 

 

 

Buty dla wojska

Buty wojskowe HAIX® są tym, czego potrzebuje każdy żołnierz, aby być w ciągłej gotowości. Dobra para wytrzymałych butów może odmienić życie. Oferując całodzienny komfort i dłuższą trwałość, buty HAIX® są doskonałym wyborem dla oficerów, żołnierzy, pilotów, lekarzy, strażaków i nie tylko. Nie znajdziesz bardziej idealnej pary wygodnych butów wojskowych niż buty zgodne z Combat Hero AR670-1. Buty z serii Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach na każdą potrzebę. Najnowocześniejsza technologia pozwala zaprojektować buty tak, aby zapewniały stopom wygodę, a przede wszystkim ochronę.

 

   

Buty dla Policji 

Buty HAIX® dla organów ścigania są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na szczycie. Czarne buty robocze HAIX®, oferujące całodzienny komfort i dłuższą trwałość, są doskonałym wyborem dla policjantów, zespołów taktycznych i wszystkich innych osób. Buty dla oficerów policji Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach do każdego zastosowania. Buty SWAT zostały zatwierdzone przez SWAT i zespoły taktyczne. Dla aktywnych profesjonalistów obuwie policyjne z serii Black Eagle® Athletic jest lekkie i z materiałów oddychających, a seria Black Eagle® Safety to idealny wybór dla osób wymagających dodatkowej ochrony. Policyjne buty taktyczne HAIX® są zoptymalizowane do rzeczywistych sytuacji. To nie przypadek, że hasło firmy HAIX® brzmi „Od praktycznego doświadczenia do praktycznego zastosowania”.

 

 

Buty Outdoroowe 

Twoje stopy potrzebują komfortu podczas wędrówki. Wybierając buty outdoorowe, potrzebujesz wysokiej jakości produktu, na którym możesz polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W HAIX® oferujemy najlepsze dostępne produkty. Znajdziesz najlepsze buty outdoorowe, które zapewniają optymalne wsparcie kostki, ochronę stóp i komfort. Buty Haix zaprojektowano z myślą o codziennym trudnym terenie.

 

 __________________________________________________________________________________________

 Motto : "Bohaterowie noszą Haix"

Zgodnie z mottem, klienci powierzają firmie Haix swoje bezpieczeństwo zarówno w pracy, w czasie wolnym, a nawet, gdy wymagają tego okoliczności, przez pełne 24 godziny. 

  

HAIX buty robocze

Firma HAIX, oprócz tego, że oferuje wysokojakościowe obuwie dla szeroko rozumianych służb wojskowych czy policyjnych, proponuje także buty robocze, idealnie spisujące się w najróżniejszych warunkach. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości udało się uzyskać produkty gwarantujące perfekcyjną ochronę stóp i duży komfort użytkowania. To istotna wartość, szczególnie gdy pracuje się w warunkach, gdzie nie trudno o poślizg czy osunięcie się nogi na nierównej lub sypkiej nawierzchni.

Niezależnie od wybranego modelu, zarówno podeszwa, jak i wkładka zawsze gwarantuje wygodę oraz zabezpieczenie m.in. przed przebiciem spodu butów ostrym przedmiotem. Wynika to z faktu, że została w nich zastosowana wysokojakościowa, odporna na ścieranie guma (dająca znakomitą amortyzację) oraz kevlar. Innymi słowy, stopa zabezpieczona obuwiem roboczym HAIX jest maksymalnie chroniona przed jakimikolwiek obrażeniami. Jego cena więc w zestawieniu z taką funkcjonalnością i parametrami, gwarantującymi wysokie bezpieczeństwo, wydaje się więcej niż przystępna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl