Darmowa dostawa na wszystkie zamówienia!!!

Sklep internetowy działa bez zmian. Zamówienia są realizowane na bieżąco.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną sklep stacjonarny zostaje zamknięty do odwołania.

 

Kontakt telefoniczny +48 535 289 449 

 

Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Haix

 

 

HAIX® jest światowym liderem w produkcji obuwia funkcjonalnego i innowacyjnego. Zaawansowane technologicznie produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, jakości, komfortu i wzornictwa. HAIX® stara się dostarczać na rynku najlepsze obuwie dla policji, wojska, odzieży roboczej, leśnictwa, straży pożarnej i ratownictwa.

         Bez wątpienia, firma HAIX obecnie jest jednym z najlepszych na świecie producentów obuwia taktycznego. Warto podkreślić, że obuwie HAIX produkowane jest z wyselekcjonowanych materiałów i przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu buty są niezwykle trwałe, komfortowe oraz zapewniają bezpieczeństwo. Dodatkowo przez lata działalności HAIX rozwijał i ulepszał kolejne linie swoich butów. W rezultacie, teraz każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

 

 

 

Buty dla wojska

Buty wojskowe HAIX® są tym, czego potrzebuje każdy żołnierz, aby być w ciągłej gotowości. Dobra para wytrzymałych butów może odmienić życie. Oferując całodzienny komfort i dłuższą trwałość, buty HAIX® są doskonałym wyborem dla oficerów, żołnierzy, pilotów, lekarzy, strażaków i nie tylko. Nie znajdziesz bardziej idealnej pary wygodnych butów wojskowych niż buty zgodne z Combat Hero AR670-1. Buty z serii Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach na każdą potrzebę. Najnowocześniejsza technologia pozwala zaprojektować buty tak, aby zapewniały stopom wygodę, a przede wszystkim ochronę.

 

   

Buty dla Policji 

Buty HAIX® dla organów ścigania są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na szczycie. Czarne buty robocze HAIX®, oferujące całodzienny komfort i dłuższą trwałość, są doskonałym wyborem dla policjantów, zespołów taktycznych i wszystkich innych osób. Buty dla oficerów policji Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach do każdego zastosowania. Buty SWAT zostały zatwierdzone przez SWAT i zespoły taktyczne. Dla aktywnych profesjonalistów obuwie policyjne z serii Black Eagle® Athletic jest lekkie i z materiałów oddychających, a seria Black Eagle® Safety to idealny wybór dla osób wymagających dodatkowej ochrony. Policyjne buty taktyczne HAIX® są zoptymalizowane do rzeczywistych sytuacji. To nie przypadek, że hasło firmy HAIX® brzmi „Od praktycznego doświadczenia do praktycznego zastosowania”.

 

 

Buty Outdoroowe 

Twoje stopy potrzebują komfortu podczas wędrówki. Wybierając buty outdoorowe, potrzebujesz wysokiej jakości produktu, na którym możesz polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W HAIX® oferujemy najlepsze dostępne produkty. Znajdziesz najlepsze buty outdoorowe, które zapewniają optymalne wsparcie kostki, ochronę stóp i komfort. Buty Haix zaprojektowano z myślą o codziennym trudnym terenie.

 

 __________________________________________________________________________________________

 Motto : "Bohaterowie noszą Haix"

Zgodnie z mottem, klienci powierzają firmie Haix swoje bezpieczeństwo zarówno w pracy, w czasie wolnym, a nawet, gdy wymagają tego okoliczności, przez pełne 24 godziny. 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Sklep internetowy od home.pl